O nas

Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej www.mk-fotovideo.pl/mk

Skoro trafiliście Państwo tutaj, zapewne poszukiwany jest przez Was fotograf, kamerzysta lub dyskdżokej z Wrocławia i okolic Dolnego Śląska. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Fotografia ślubna, videofilmowanie oraz realizacja reportaży z chrzcin, komunii, studniówek, imprez okolicznościowych, czy też zapewnienie wspaniałej oprawy muzycznej połączonej z zabawami to jest to, czym zajmujemy się już od 2004 roku. Z biegiem lat stajemy się bogatsi w kolejne doświadczenia i coraz łatwiej nam dopasowywać się do oczekiwań i wizji naszych klientów. Mamy świadomość wielkiej odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa.
Doświadczenie, jakie przez te wszystkie lata zdobyliśmy, pozwala nam twierdzić, że to, co robimy, robimy naprawdę dobrze.

Profesjonalny sprzęt, na jakim pracują fotograf, kamerzysta czy dyskdżokeje, oraz kreatywność połączona z odpowiednimi umiejętnościami na pewno zadowolą każdego z Państwa. Jesteśmy otwarci na wszystkie Wasze pomysły i sugestie.

Ukazujące prawdziwe uczucia: emocje, radość, wzruszenie, co w połączeniu z ludzkimi osobowościami tworzy niepowtarzalny koloryt zdjęć oraz ujęć, sprawiając, że są również szalone, zwariowane i niepowtarzalne.
Pamiętajcie że stworzenie przez dyskdżokeja odpowiedniego klimatu zabawy powoduje, że uroczystość stanie się niepowtarzalna a gdy minie kilka, kilkanaście a nawet kilkadziesiąt lat, po uroczystości zostaną tylko zacierające się wspomnienia, materiał, który zrealizuje fotograf i kamerzysta,
z pewnością ożywi i przywróci te wspaniałe chwile.

Jako dyskdżokeje proponujemy stworzenie niepowtarzalnej oprawy muzycznej połączonej z różnego rodzaju zabawami, biesiadą przy stołach, oczepinami, przyśpiewkami jak również nie zapominamy o najmłodszych członkach waszych rodzin.

Jako fotograf, kamerzysta proponujemy uwiecznienie Państwa ślubu od przygotowań, błogosławieństwa, uroczystości kościelnej, aż po wesele i plener (najlepiej w inny dzień niż dzień ślubu).

W dniu ślubu staramy się nie wpływać na bieg wydarzeń przyjmując rolę wnikliwych obserwatorów emocji, których pojawia się wówczas tak wiele. Spontaniczna radość, szczere uczucia, które budują nastrój tych chwil czyni naszą pracę jeszcze wspanialszą. Sesje plenerowe realizujemy w dowolnym miejscu i dowolnym stylu wybranym przez Was. Może być klasycznie i romantycznie, bajecznie a może zupełnie odjazdowo. Fotografowanie i filmowanie dostarcza nam wtedy wiele przyjemności i niezapomnianych wrażeń. Podczas realizacji pleneru wykorzystujemy kilkanaście różnych rekwizytów. Najczęściej są to: haftowana parasolka, wachlarze, kieliszki, szachy, walizka, kwiaty itp. Dzięki wciąż nowym pomysłom każdy wykonany przez nas plener jest niepowtarzalny.
Zarówno fotograf i kamerzysta posiadają zezwolenia z Kurii Metropolitalnej na fotografowanie i filmowanie wszystkich uroczystości w kościołach.

Jesteśmy ludźmi wesołymi, kreatywnymi którzy bardzo łatwo nawiązują kontakt przez co stworzony klimat czyni zabawę niepowtarzalną. Fotografia ślubna, videofilmowanie to Nasza pasja – przekonajcie się sami. Zadowolenie i radość naszych klientów z otrzymanych zdjęć, materiału filmowego
oraz stworzonego klimatu zabawy, jest dla nas bezcenna. Celem naszej pracy jest osiągnięcie jak najwyższego stopnia Państwa satysfakcji i zadowolenia.

Prosimy o kontakt e-mail dotyczący szczegółów usługi jakie zrealizują dla Was dyskdżokej, fotograf i kamerzysta. Wrocław, Milicz – w tych miastach zapraszamy na spotkanie.
Zapraszamy do kontaktu z nami i dziękujemy za odwiedziny

Nasza oferta

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Posiadamy szeroką ofertę dopasowaną do potrzeb nawet najbardziej wymagających.

Wybrane realizacje